czwartek, 15 listopada 2012

troszkę z życia i tag;)
dziś bez śniadanka;)
miałam napisać jak tam po wizycie u dietetyk, a więc pierwsza wizyta całkiem ok, pani mnie zważyła, dokoła pomiaru składu ciała, zmierzyła ciśnienie, wysłuchała historii mojej choroby, zaleciła kilka badań i dała mi wskazówki do których miałąm się stosować do czasu kolejnej wizyty która jest już jutro;) mianowicie jutro dostanę rozpis indywidualnej przykłądowej diety wg której będę starała się przyrządzać posiłki;) spotkania z panią dietetyk odbywają się co tydzień, ale oprócz tego jesteśmy codziennie w kontakcie mailowym;)
jednak nie ta wizyta jest dla mnie wielkim postępem;) i nie ona sprawiła że czuje się szczęśliwa i po części wolna;) jest to wyłącznie moja zasługa, bowiem pokonałam coś w czym tkwiłam rok, coś od czego byłam uzależniona i każdy dzień bez tego był przepełniony cierpieniem, jednak dziś mija tydzień od kiedy jestem czysta;) dodatkowo wielką radością jest dla mnie to iż zauważam pozytywny wpływ terapii na moje zachowanie, relacje z bratem i rodzicami;) czyż to nie są wystarczające powody by uśmiech nie schodził mi z twarzy?;)

a i jeszcze na koniec tag;),,Nominacja do Liebster Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za "dobrze wykonaną robotę" Jest przyznawana dla blogów o mniejszej liczbie obserwatorów, więc daje możliwość ich rozpowszechnienia. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz ich o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował."


ZOSTAŁAM MIANOWANA PRZEZ: http://zwyciezczyni.blogspot.com/ za co bardzo dziękuje;)
1   1.  Jakiej potrawy nie lubisz najbardziej? Why?
Nie zjem potrawy która zawiera w składzie bakłażana;p nie wiem co ona ma w sobie że próbowałam go pod wieloma postaciami i za nic nie mogę przekonać się do tego smaku..;/

2   2.Gdyś znalazła lampę Aladyna, jakie były by twoje 3 życzenia?
·         Zaakaceptować siebie
·         Znaleźć prawdziwą przyjaciółkę/przyjaciela
·         Stać się bardziej pewna siebie
         
3   3.   W jakim sklepie ubierałabyś się najchętniej gdybyś miała dużo pieniędzy?
Hmm…myślę że tam gdzie wpadłoby mi coś w oko, nie ma sklepu w którym każda kolekcja odzwierciedla mój gust;)

4   4.   Masz wrogów?
Jawnych nie, a kto wie czy ktoś z boku mi tam źle nie życzy ;p

  5.    Czy akceptujesz się taką jaką jesteś?
Nie do końca, ale pracuje nad tym.

6   6.    Jak jest z Twoim zapałem? Słomiany czy nie? 
Słomiany? W życiu! Jak sobie coś postanowię, to nawet po trupach do celu ;D

7   7.    Do jakiego miasta chciałbyś pojechać?
Do Paryża;)

  8.    Co zrobiłaś dziś dobrego dla siebie?
Zjadłam pyszne śniadanko;)

9   9.    Twoje dzisiejsze małe zwycięstwo?
Nie dałam się po raz komuś  kolejny wykorzystać;)

1   10. Słodzisz herbatę, kawę?
Nie słodzę już od bardzo dawna;)

1   11.  Coś co Cię inspiruje. (można wkleić zdjęcie lub napisać)
Inspirują mnie wszyscy ludzie którzy dzięki swojej silnej wierze i pracy pokonali choroby kończące się w większości przypadków śmiercią.

pytania te same, a do zabawy zapraszam:

3 komentarze:

  1. nawet nie wiesz jak miło przeczytać taką informację :) cieszę się, teraz już będzie tylko lepiej! ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję Ci bardzo kochana :) Wiem, że potrafi być ciężko, widzę jednak, że Ty chodzisz na terapię, więc to już duży krok do sukcesu. Niesamowite, gdy widzę kolejną osobę, która stawia się chorobie i wychodzi na prostą. Takich ludzi jak Ty również podziwiam, bo wszyscy którzy to przeszli wiedzą jak trudne jest pokonanie swoich słabostek i tego fałszywego głosu, który niszczy nam życie. I pamiętaj nie potrzebujesz lampy Aladyna, żeby zaakceptować siebie, możesz zrobić to już dziś :* Też będę Cię odwiedzać, bo kjestem ciekawa Twoich postępów i codzienności, trzymaj się :*

    OdpowiedzUsuń